Добредојдовте на THA

профил

Jiangsu Tianhua трансформатор копродукции, Ltd е на високо-технолошкиот потфат специјализирана за производство, развој и продажба на трансформатори и сродни производи. Компанијата се наоѓа во вториот по големина град во Jiangsu покраината, национално сеопфатна транспорт центар, источниот дел на Кина важно за образование и наука, култура, финансии, туризмот, здравството, конвенција и изложбен центар, важни економски, комерцијални и трговски центар во Jiangsu покраината, Xuzhou градот, железнички Пекинг-Шангај и железничката Longhai во оваа раскрсница, Евроазиската континентална мост преминува на Xuzhou, транспортот е исклучително удобен.
Вкупната инвестиција на компанијата е 258 милиони јуани, со регистриран капитал од 55 милиони јуани. Компанијата има 270 вработени, вклучувајќи 7 високи engineers.More од 110 високи технички персонал, како доктор и господар degree.Since компанијата е основана, строго ги следат ISO9000 системот за квалитет и обезбеди на клиентите со одличен квалитет на производите кои ги исполнуваат карактеристиките на секој регионот.

Ние соработуваме со нашите клиенти со напредна технологија, прва класа опрема, одличен квалитет, задоволителна услуга и добар углед, да бараат заеднички развој, искрено добредојде луѓе од сите сфери на животот да дојде на мојата компанија да разговараат за соработка, се создаде брилијантен!

Работилница

компанијата култура

Клиентите: да им обезбеди на клиентите со професионални производи и услуги со висок квалитет и максимална вредност за да победи на клиентите разбирање, почит и поддршка со искреност и сила.

Вработени: довербата на вработените напори и посветеност, се признае своите вработени достигнувања и да се обезбеди соодветните враќа, и да се создаде добра работна средина и перспективи за развој на своите вработени.

Пазар: да се намалат трошоците за набавка и ризиците за клиентите, и да се обезбеди вистинска гаранција за инвестиции на клиентите. 

Развој: преземање цели за одржлив развој и да се изгради на задоволството на клиентите. 

Претпријатие дух: самодоверба, само-дисциплина, самодоверба и само-подобрување.

Детали за производот

На работното место

материјал

живот

опрема


WhatsApp Онлајн Chat!